Osztálynévsorok

9. A osztály

Osztályfőnök: Németh Bence

Név
Áncsán Zsombor
Bakó Lara
Barabás Regina
Barócsi János Gábor
Bartovics Noel
Berencsi Panna
Bicskei Nóra
Bukovinszki Dóra
Cserhalmi Norina
Darabos Janka
Fejes Milán
Fürjész Sándor
Gubacsi Kata Panna
Juhász Petra
Kavalecz Kristóf
Kocsán Zsófia
Kranyik Anikó
Marinka Ákos
Miholecz Dorka Amarilla
Mokánszki Máté
Natkó Csenge Laura
Orosz Zoltán
Páll Milán
Pankotai Attila
Perecz Beatrix
Pethő Kinga
Pócsi Lilla
Shamli Dávid
Simoncsik Anna
Szakál Gergő
Szalka Melinda
Szücs Viktória
Tapasztó Dóra
Tiszai Kíra
Ujlaky Anna
Vágner Csanád
Varga Linett Noémi
Várszegi Dézi
Végh Gábor
Zelenyák Lilla

9. B osztály

Osztályfőnök: Trencsényi Anita

Név
Bakó Flóra
Barta Andrea
Berencsi Gréta
Bódor Bence Sándor
Cseh Lili Kata
Debre Panna
Éles Bálint
Fodor Petra
Havasi Zénó
Horváth Arián
Jakab Hanna
Kaibás Sára
Kerezsi Réka
Kertész Kinga Olívia
Kőröshegyi Boglárka
Kövér Kitti
Krick Panna
Leskó Sára
Magyar Petra
Mikucza Milán
Milló Lilla
Molnár Csenge Dorka
Molnár Dorina
Moravszki Hanna
Páll Gergő
Péter Ágnes Ibolya
Plavecz Levente Csongor
Seregi Eszter Mira
Siklódi Blanka
Szakál Fanni
Szalóki Henrietta
Székely Csenge
Szigetfalvi Szintia
Szónok Bálint
Toma Izabella
Tóth Dorka
Tóth Zsombor
Vajda Kitti
Vitéz Veronika
Zhang Chengyang

9. C osztály

Osztályfőnök: Székely Béla

Név
Balogh Nikolett
Dajkna Kinga
Hajnal Virág Kinga
Horváth Orsolya
Jedenák Flóra
Jóni Alexandra
Katona Csongor
Katona Hanna
Kigyósi József
Kiss Kata Virág
Kiss Kincső Csenge
Kiss Veronika
Kocsis László
Kovács Balázs Attila
Kovács Viktória
Lakatos Zsaklin
Lengyel Nóra
Majoros Vanessza
Nagy Anna Mária
Paszternák Petra
Pihor Alexandra
Radó József
Riczu Zsófia
Szabó Éva Annamária
Szabó Levente
Szántó Alexandra
Szentpáli-Gavallér Gábor Attila
Szombati Dávid
Tálas Fruzsina
Tősér Dorka
Tropa Bianka Vivien
Uri István Ferenc
Varga Mirjam
Varga Viktória

9. D osztály

Osztályfőnök: Siklódi-Baglyos Beáta

Név
Barota Csaba
Barth Eszter Boglárka
Batta Dominik Kende
Czuczor Lilla
Debreceni Fanni
Décsi Domokos
Fazekas Fanni
Fricz Ábel
Glovács Péter Bendegúz
Gyovai Vivien Lara
Halkó Dalma
Jeles Anna
Kállai Lili
Kása István Mózes
Katkó Bercel Bálint
Katona Blanka Csenge
Katona Vanda
Kovács Eszter
Kozma Kinga
Laborczi Máté Dániel
Lovas Panna
Papp Dorina Gréta
Pazonyi Balázs
Sárga Zorka
Sarkadi Botond
Simon Balázs
Sütő Boglárka
Szakó Eszter
Szlávik Ádám
Szűcs Enikő
Szviridov Tamás
Tilhof Gréta
Tisza Boglárka
Tóth Petra
Ujhelyi András Árpád
Vajda Indira
Varga Viktória

9. AJTP/C osztály

Osztályfőnök: Rácz Gábor

Név
Alexa Alexandra Mercédesz
Balogh Jázmin Alexa
Beregszászi Áron
Béres Míra
Dóka Balázs
Fehér Vanda Petra
Horváth Georgina Anasztázia
Horváth Mirjam Vanessza
Horváth Vanessza
Jakab Viktória
Karaffa János
Katona Roland
Kurucz Petra Julianna
Lakatos Martin
Lizák Laura
Mihalik Alexandra
Miklósi Petra
Mogyorósi Luca Sára
Molnár Gergő
Nagy Gréta
Nagy Réka Fruzsina
Osán Zsófia
Pető Alexandra
Rostás Virág Dominika
Sebők Lilla
Simon Zalán Zoltán
Somogyi Zsolt László
Szanyi Viktória
Tamás Nóra
Telegdi Írisz
Tóth Orsolya
Varga Katalin
Varga Kitti
Vékony Henrietta
Veres Zsolt

9. NY/D osztály

Osztályfőnök: Szilágyiné Bakajsza Ivetta

Név
Ádám Bendegúz Balázs
Ambrusz Hanna Sára
Banga Nándor
Barta Zsófia
Bihari Zoltán
Czifra Ivett
Dvorszki Natália
Elek Liza Flóra
Fazekas Dániel Botond
Feczkó Fanni
Fehér Nándor Gábor
Fekete Zsombor Zoltán
File Eszter Írisz
Fóra Csaba
Hegedüs Lili
Hegedüs Réka Emese
Iván Konrád Adrián
Jávor Nóra
Kalló Noel
Kerecseny Dóra
Kontig Dominik
Laczi Vanda
Laskai Gábor
László-Devera Kincső
Lukács Anna
Lukács Dóra
Molnár Balázs
Nagy Robin Norbert
Papp Dóra Gabriella
Péli-Toóth Péter
Sarecz Anna
Siklódi Flóra
Szaniszló Kiara Gréta
Szlávik Emma Flóra
Szűcs Boglárka
Szűcs Lili
Tamás Gábor
Vécsei Anna
Zajách Zsófia Lola
Zolcsák Eszter

10. A osztály

Osztályfőnök: Garai Zsófia

Név
Bandics Gréta
Borbély Hédi
Czvik Milán
Daskó Bende Balázs
Herz Cedrik Vince
Jenei Csilla
Jónás Bálint
Kalló Lilla
Kálmán-Bán Lili
Kegye Anna Anasztázia
Kovács Emma
Kovács-Forgony Polett
Kulifai Károly
Lipták Bálint
Marsalkó Botond Pál
Mészáros Rebeka
Mónus Levente
Nagy Amarilla
Nagy Enikő
Nagy Noémi Andrea
Orosz Kincső
Pál Eszter Réka
Papp Brúnó György
Papp Sára Anna
Raminczki Boglárka
Resetár Bodza
Sarkadi Anna Sára
Susla Júlia Anna
Szalkó Dorottya Tünde
Szász Viktória
Szőllősi Kincső
Takács Dorka Zsuzsanna
Takács Nóra Anna
Tarpai Julianna
Törő Kármen Szabina
Vékony Levente
Zajácz Flóra Hanna

10. B osztály

Osztályfőnök: Dr. Mercs István

Név
Ahunanya Chidinma Emma
Balogh Panna
Borbély Eszter
Buczuj Ferenc Miklós
Dobránszky Dalma
Fodor Sára
Garay Zsófia Anna
Hostisóczki Nóra Rozália
Hulvej Csenge
Kinyik Panna
Klebersz Lili
Kovács László Mátyás
Kovács Petra
Köblös Emese
Lengyel Lilla
Loboda Zsombor
Majoros Benedek
Miló Roland Milán
Nagy Lili Jázmin
Nagy Zsófia Gitta
Nyesti Írisz
Oláh Hanna Erzsébet
Oláh Réka Flóra
Olasz Janka
Pintér Mátyás
Rabócsi Fanni
Soltész Hanka
Suga Bíborka
Szabó Panna Eszter
Szakács Szabolcs
Szatlószki Hanna
Szedlár Dóra
Szemák Henrietta
Tóth Csenge Sára
Vári Panna
Veszprémi Emma
Virág Ákos

10. C osztály

Osztályfőnök: Tündik Tamás

Név
Angi Anna
Balogh Rodrigó Rokkó
Bíró László
Bodor Virág
Czibere Veronika
Czifra Boglárka
Czubora Vivien Bernadett
Csörsz Szimonetta Amanda
Dér Boglárka
Erdei Boglárka
Farkas Blanka
Fehér Luca
Gaál Dorka
Jónás Szabina
Katona Andrea
Komáromi Dávid Márk
Kovács Gréta
Lakatos Mária Gizella
Madai Boglárka
Müller Mihály József
Nagy Máté
Palotás Kitti Nóra
Patály Cíntia Dorina
Porkoláb Anna Petra
Sánta Sándor
Szombati Zsanett
Tóth Jázmin Vivien
Váradi Jázmin Klaudia
Vécsei Erika

10. D osztály

Osztályfőnök: Boros Krisztina

Név
Asztalos Bence
Balogh Csongor
Bartha Andrea
Biró Kata
Bucilla Olívia Lolita
Doka László
Elek Marcell Ábel
Farkas Hanna
Fedor Hanna
Fehér Flóra
Filetóth Botond
Gaál Adrienn
Kerecseny Milán
Kónya Jázmin Sára
Kósa Máté
Kosán Kíra
Kovács Dorka
Kozma Károly
Krajnyák Petra
Kuknyó Kíra Gabriella
Kupferschmidt Balázs
Madura Léna
Magyar Kadosa
Márton Gréta
Mészáros Panni Inez
Miklovich Zsófia
Mikó Gábor
Pristyák Bálint János
Rimóczy Balázs
Róka Boglárka
Szabó Nikoletta Panna
Szabolcsi Adél
Szakszon Noémi
Szép Sára
Takács Dorina Dóra
Támba Nikolett
Vastag Levente
Vincellér Tas Benedek
Virányi Tamás

11. A osztály

Osztályfőnök: Baloghné Tilki Tünde

Név
Aranyosi Johanna
Balogh Boglárka Fanni
Baraksó Benedek Máté
Bróthág Dénes
Debreceni Zsófi
Éberhardt Emma
Fekete Dorina
Fodor Máté
Gerda Zalán Csaba
Gere Zsófia Vanda
Gerliczki Dorina
Hajnal Máté Ákos
Horváth Eszter
Huray Lili
Huri Panna Dorina
Jászai Zsanett
Kazsuk Csenge
Kegye Petra
Kocsis Bálint
Kostyál Gábor János
Kovács Ádám Szabolcs
Kovács Dalma
Kovács Félix
Lengyel László
Márkus Johanna
Mokánszki Brigitta Panna
Molnár Lili
Nagy Krisztina Dorka
Nagy Levente
Párkányi Boglárka
Petró Alexandra Laura
Polányi Boglárka
Popovics Mirella
Szabó Eszter
Szlávik Hanna
Téglási Töhötöm Zalán
Török Dániel

11. B osztály

Osztályfőnök: Szabóné Kovács Gyöngyi

Név
Bacskai Laura Hanna
Bessenyei Kata
Czene Dorka
Csernus Kende Attila
Csontos Dóra
Erdélyi Dorina Szilvia
Fodor Bálint
Fodor Nóra
Forgó Szabolcs
Hermeli Virág Barbara
Hrotkó Laura
Kerülő Kada Márk
Kiss Lola Virág
Lengyel Réka
Lipécz Eszter
Malakuczi Ádám
Markos Dávid
Márton Péter
Megellai Emese
Mészáros Anna
Muzsik Bálint
Nagy Izabella
Novák Róbert
Olajos Gergely
Pelle Kornél József
Petrus Krisztina Veronika
Podlovics Jázmin Anna
Polyák Dominik Ádám
Schmidt Boglárka
Siklódi Petra
Stefán Dorina
Szirmai Gréta
Sziszák Petra Viktória
Tapolcai Soma
Tóth Kristóf
Tóth Zsófia
Törő Lili Kira
Váczi Eszter
Zolcsák Dániel

11. C osztály

Osztályfőnök: Gergelyné Pivarnyik Rita

Név
Bálint Petra
Balla Beatrix
Balogh Bence Gábor
Dávid Liza
Fajkó Viktória
Farkas Bence
Farkas Dorka
Homoki Réka
Kapitány Lilla
Kiss Marcell
Konczos Zalán
Lakatos Dorina
Magyar Borostyán
Makkai Zsuzsanna
Matolcsi Dóra
Mikó Krisztina
Opálka Levente Gergely
Orosz Fanni
Papp Dániel
Riegel Erik Áron
Spinyhért Máté Márk
Szabó Dóra
Tóth Alida
Tóth Boglárka
Tóth Zalán János
Turán Levente Zoltán

11. D osztály

Osztályfőnök: Sárga Tamás

Név
Árokszállási Réka
Bacskóczky Liliána Sára
Bartha Netti
Deák Ákos
Ferencz Áron Attila
Hegyes Vilmos
Helmeczi Hanna
Hernádi István
Horváth Hanga Emese
Jávor Dóra
Káldi Száva Zsófia
Kapitány Hanna
Kegye Lili
Képes Réka
Magyar Beáta
Mendler Réka Nóra
Mező Dorottya
Nagy Bence Zoltán
Neuzer Jázmin
Papp Borisz
Penke Dorina
Pivarnyik Cintia
Pócsik Ábel
Pogácsás Zsolt
Róka Eszter Lili
Sallai Lilla
Shamli Rafael
Simkó Boglárka
Simon Sára
Sipos Petra
Sütő Emese
Tamás Liliána
Tilhof Martin
Tiszai Anna
Tóth Melinda Eszter
Tóth Noel Manfréd
Virányi Regina

12. A osztály

Osztályfőnök: Erdei Anikó

Név
Antal Flóra Csilla
Balogh Abigél
Balogh-Fehér Adrienn
Berényi Benedek
Bihari András
Biró Boglárka
Bodnár Panna
Both Barna Márton
Csonka Enikő
Fábián Balázs Dániel
Fodor Tamás
Gaál Bianka
Galyas Regina Mariann
Gavallér Ákos Endre
Gunyecz Zoltán
Hoch Réka Éva
Hüse Míra
Karsai Réka
Katona Balázs
Kecskés Márton
Király Tibor
Laczi Zsanett
Lakatos Eszter Zita
Lázár István
Magyari Adél Dalma
Makai Amina Zsuzsanna
Marinka Fanni
Márka Árpád István
Molnár Eszter Anna
Nagy Rebeka
Nagy Zsanett
Oláh Lilla
Pintér Zsófia Éva
Pócsik Kende
Smied Balázs
Szondi Lilla
Tóth Nóra

12. B osztály

Osztályfőnök: Dr. Takácsné Fazekas Julianna

Név
Balla Boglárka
Boldizsár Liza
Borbély Anna
Czuczor Ramóna
Dankó Nóra Virág
Farkas Szilárd
Figeczky Ákos
Grexa Anna Margit
Győri Dorka
Hajdu Kamilla
Hajzer Antónia
Jakab Janka
Kelemen Tamás László
Klepács Klementina
Kovács Petra Kíra
Kun Zsófia Ibolya
Molnár Daniella
Molnár Panna
Pócsi Petra
Rácz Boglárka
Remeczki Petra
Signorelli Marco Giacomo
Sipos Ivett Noémi
Somogyi Boglárka
Szabó Zorka
Szakács Linda
Szegedi Nándor
Székely János
Széll Botond
Takács Panna
Talpas Kinga
Tilman Zalán
Tóth Vince Tamás

12. C osztály

Osztályfőnök: Eszenyi Viktória

Név
Balabás Mercédesz
Bálint Enikő
Balogh Konrád
Balogh Szabina Ágota
Dudás Lilla
Gál Orsolya
Gergely Zsanett
Kanyó Zoé
Kévés Szabolcs
Kiss Fanni Dorina
Kovács Hajnalka Lea
Kovács Kamilla Éva
Lázár Vanessza
Müller Fruzsina
Nagy Erik
Nagy Patrícia
Papik Zsuzsanna Alexandra
Pintér Amanda
Pócsi Patrik
Sándor Judit
Schwarzkopf Ywette
Sőrés Boglárka
Szakács Veronika
Szoták Bianka
Tóth Eszter Ágnes
Tóth Evelin
Tóth Kristóf
Tóth Olivér
Varga Alexandra
Varga Tamás
Zavanyi Gyula Endre

12. D osztály

Osztályfőnök: Sánta József

Név
Bodnár Lilla
Dajka Dóra Dzsesszika
Diószegi-Fikly Sára
Fazekas Csilla
Fricz Janka
Gavola Bálint
Gyurkó Bettina
Hankovszki Ingrid
Hankovszki Kamilla
Kereskényi Fanni
Kiss Virág
Kovács Dominika
Kovács Vivien
Krafcsik Bálint
Lázár Kristóf
Madura Kíra
Magyar Csanád
Markó Zsófi
Máté-Tóth Eszter
Papp Csenge
Péter Csenge
Petró Gitta
Révész Regina
Róka Gergely
Simon Gréta
Szabó Anna Katalin
Szabó Emese
Szabó Vivien Olgica
Szaniszló Boglárka
Szurovcsák Máté
Szűcs Natasa Mária
Terdik Melinda
Tóth Eliza
Tóth Nóra
Vágvölgyi János András
Várnagy Roland Krisztián
Varró Vivien
Vilman Márk