Írásbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 14.00-15.00 óra

helye: 10. terem

felügyelő tanár: Kobzos István

  Családi név Utónév (valamennyi) Vizsgatárgy Évfolyam Osztály Vizsgáztató
1. Mácsai Réka Maja angol nyelv 12 D Bajkán László
2. Szántai Róbert angol nyelv 12 D Bajkán László
3. Tóth Hanna angol nyelv 12 D Bajkán László
4. Ferencz Kristóf angol nyelv 12 D Bajkán László
5. Fürjész Emília angol nyelv 12 A Boros Krisztina
Fürjész Emília orosz nyelv 12 A Dr.Csapóné Kovács Erzsébet
6. Nagy Bence angol nyelv 12 A Boros Krisztina
7. Nemes Péter angol nyelv 12 A Boros Krisztina
8. Szász Maja angol nyelv 12 A Boros Krisztina
9. Zalatnay Gréta angol nyelv 12 A Boros Krisztina
10. Balázs Mercédesz angol nyelv 12 C Boros Krisztina
11. Major Áron Máté angol nyelv 12 B Boros Krisztina
12. Bényei Enikő német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
13. Deák Marcell német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
14. Fekete Krisztina német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
15. Furda Fruzsina német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
16. Laskai Vanda német nyelv 12 D Eszenyi Viktória

 

—-

Írásbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 14.00-15.00 óra

helye: 8. terem

felügyelő tanár: Molnár Melitta

 

1. Szanyi Boglárka német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
2. Bíró Dániel angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
3. Kovács Tamás angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
4. Markó Gábor angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
5. Mátyás Lili angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
6. Papp Bence angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
7. Pócsi Zoltán angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
8. Szitanics Petra angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
9. Árokszállási Zalán angol nyelv 12 B Garai Zsófia
10. Filep Júlia angol nyelv 12 B Garai Zsófia
11. Kassai Boglárka angol nyelv 12 B Garai Zsófia
12. Leitner Panna angol nyelv 12 B Garai Zsófia
13. Pósán Zsófi angol nyelv 12 B Garai Zsófia
14. Nagy Evelin angol nyelv 11 A Hlavnya Emese
15. Kohut Zsanett angol nyelv 12 D Takácsné Galatóczki Rita
16. Szabó Levente angol nyelv 12 D Takácsné Galatóczki Rita
17. Pták Bence Soma angol nyelv 12 B Takácsné Galatóczki Rita

 

—-

Szóbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 15.00 óra

helye: 10. terem

Vizsgáztatók: Dr. Csapóné Kovács Erzsébet – Eszenyi Viktória – Bereczkiné Balázs Katalin

 

1. Fürjész Emília orosz nyelv 12 A Dr.Csapóné Kovács Erzsébet
2. Bényei Enikő német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
3. Deák Marcell német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
4. Fekete Krisztina német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
5. Furda Fruzsina német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
6. Laskai Vanda német nyelv 12 D Eszenyi Viktória
7. Szanyi Boglárka német nyelv 12 D Eszenyi Viktória

 

 

—-

Szóbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 15.00 óra

helye: 8. terem

Vizsgáztatók: Boros Krisztina – Hlavnya Emese – Mile Bence

 

1. Fürjész Emília angol nyelv 12 A Boros Krisztina
2. Nagy Bence angol nyelv 12 A Boros Krisztina
3. Nemes Péter angol nyelv 12 A Boros Krisztina
4. Szász Maja angol nyelv 12 A Boros Krisztina
5. Zalatnay Gréta angol nyelv 12 A Boros Krisztina
6. Balázs Mercédesz angol nyelv 12 C Boros Krisztina
7. Major Áron Máté angol nyelv 12 B Boros Krisztina
8. Nagy Evelin angol nyelv 11 A Hlavnya Emese

 

—-

Szóbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 15.00 óra

helye: 15. terem

Vizsgáztatók: Fábriné Estók Ágnes –  Takácsné Galatóczki Rita – Székely Béla

1. Bíró Dániel angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
2. Kovács Tamás angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
3. Markó Gábor angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
4. Mátyás Lili angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
5. Papp Bence angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
6. Pócsi Zoltán angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
7. Szitanics Petra angol nyelv 12 A Fábriné Estók Ágnes
8. Kohut Zsanett angol nyelv 12 D Takácsné Galatóczki Rita
9. Szabó Levente angol nyelv 12 D Takácsné Galatóczki Rita
10. Pták Bence Soma angol nyelv 12 B Takácsné Galatóczki Rita

 

 

—-

Szóbeli vizsga ideje: 2020. szeptember 16. 15.00 óra

helye: 16. terem

Vizsgáztatók: Bajkán László – Garai Zsófia – Kanyuk János

1. Mácsai Réka Maja angol nyelv 12 D Bajkán László
2. Szántai Róbert angol nyelv 12 D Bajkán László
3. Tóth Hanna angol nyelv 12 D Bajkán László
4. Ferencz Kristóf angol nyelv 12 D Bajkán László
5. Árokszállási Zalán angol nyelv 12 B Garai Zsófia
6. Filep Júlia angol nyelv 12 B Garai Zsófia
7. Kassai Boglárka angol nyelv 12 B Garai Zsófia
8. Leitner Panna angol nyelv 12 B Garai Zsófia
9. Pósán Zsófi angol nyelv 12 B Garai Zsófia