Osztálynévsorok

9. A osztály

Osztályfőnök: Baloghné Tilki Tünde

Név
Aranyosi Johanna
Balogh Boglárka Fanni
Baraksó Benedek Máté
Bróthág Dénes
Debreceni Zsófi
Éberhardt Emma
Fekete Dorina
Fodor Máté
Gerda Zalán Csaba
Gere Zsófia Vanda
Gerliczki Dorina
Hajnal Máté Ákos
Horváth Eszter
Huray Lili
Huri Panna Dorina
Jászai Zsanett
Kazsuk Csenge
Kegye Petra
Kocsis Bálint
Kostyál Gábor János
Kovács Ádám Szabolcs
Kovács Dalma
Kovács Félix
Lengyel László
Márkus Johanna
Mokánszki Brigitta Panna
Nagy Krisztina Dorka
Nagy Levente
Párkányi Boglárka
Petró Alexandra Laura
Polányi Boglárka
Polom Miklós
Popovics Mirella
Simkovics Zita Sarolta
Szabó Eszter
Szegedi Kristóf
Szlávik Hanna
Tahóczki Petra
Téglási Töhötöm Zalán
Török Dániel

 

9. AJTP/C osztály

Osztályfőnök: Tündik Tamás

Név
Balogh Rodrigó Rokkó
Barna Réka
Bíró László
Bodor Virág
Czibere Veronika
Czifra Boglárka
Czubora Vivien Bernadett
Csörsz Szimonetta Amanda
Dér Boglárka
Erdei Boglárka
Farkas Blanka
Fehér Luca
Gaál Dorka
Horváth Panna
Jónás Szabina
Katona Andrea
Komáromi Dávid Márk
Kovács Gréta
Lakatos Mária Gizella
Madai Boglárka
Márton Bálint
Müller Mihály József
Nagy Máté
Palotás Kitti Nóra
Patály Cíntia Dorina
Porkoláb Anna Petra
Sánta Sándor
Szombati Zsanett
Tóth Jázmin Vivien
Váradi Jázmin Klaudia
Vécsei Erika

9. B osztály

Osztályfőnök: Szabóné Kovács Gyöngyi

Név
Bacskai Laura Hanna
Bessenyei Kata
Czene Dorka
Csernus Kende Attila
Csontos Dóra
Erdélyi Dorina Szilvia
Fodor Bálint
Fodor Nóra
Forgó Szabolcs
Hermeli Virág Barbara
Hrotkó Laura
Juhász Rita Orsolya
Kerülő Kada Márk
Kiss Lola Virág
Lengyel Réka
Lipécz Eszter
Malakuczi Ádám
Markos Dávid
Márton Péter
Megellai Emese
Mészáros Anna
Muzsik Bálint
Nagy Izabella
Novák Róbert
Olajos Gergely
Pelle Kornél József
Petrus Krisztina Veronika
Podlovics Jázmin Anna
Polyák Dominik Ádám
Schmidt Boglárka
Siklódi Petra
Stefán Dorina
Szirmai Gréta
Sziszák Petra Viktória
Tapolcai Soma
Tóth Kristóf
Tóth Zsófia
Törő Lili Kira
Váczi Eszter
Zolcsák Dániel

 

9. NY/D osztály

Osztályfőnök: Boros Krisztina

Név
Asztalos Bence
Balog Csongor
Biró Kata
Bucilla Olívia Lolita
Doka László
Elek Marcell Ábel
Farkas Hanna
Fedor Hanna
Fehér Flóra
Filetóth Botond
Gaál Adrienn
Kerecseny Milán
Kónya Jázmin
Kósa Máté
Kosán Kíra
Kovács Dorka
Kozma Károly
Krajnyák Petra
Kuknyó Kíra Gabriella
Kupferschmidt Balázs
Madura Léna
Magyar Kadosa
Márton Gréta
Mészáros Panni Inez
Miklovich Zsófia
Mikó Gábor
Pásztor Panna
Pristyák Bálint János
Rimóczy Balázs
Róka Boglárka
Szabó Nikoletta Panna
Szabolcsi Adél
Szakszon Noémi
Szép Sára
Takács Dorina Dóra
Támba Nikolett
Vastag Hédi
Vastag Levente
Vincellér Tas Benedek
Virányi Tamás

 

9. C osztály

Osztályfőnök: Pivarnyik Rita

Név
Bálint Petra
Balla Beatrix
Balogh Bence Gábor
Cser Virág
Dávid Liza
Fajkó Viktória
Farkas Bence
Farkas Dorka
Homoki Réka
Kapitány Lilla
Kiss Marcell
Konczos Zalán
Lakatos Dorina
Magyar Borostyán
Makkai Zsuzsanna
Matolcsi Dóra
Mikó Krisztina
Minier Panna
Opálka Levente Gergely
Orosz Fanni
Papp Dániel
Riegel Erik Áron
Spinyhért Máté Márk
Szabó Dóra
Szabó Rebeka Amina
Szappan Dávid
Tóth Alida
Tóth Boglárka
Tóth Zalán János
Tóth Zoltán
Turán Levente Zoltán

 

9. D osztály

Osztályfőnök: Sárga Tamás

Név
Árokszállási Réka
Bacskóczky Liliána Sára
Bartha Netti
Deák Ákos
Ferencz Áron Attila
Gincsai Márk Erik
Hegyes Vilmos
Helmeczi Hanna
Hernádi István
Horváth Hanga Emese
Káldi Száva Zsófia
Kapitány Hanna
Kegye Lili
Kelemen Gábor
Képes Réka
Magyar Beáta
Mendler Réka Nóra
Mező Dorottya
Nagy Bence Zoltán
Papp Borisz
Penke Dorina
Pivarnyik Cintia
Pócsik Ábel
Pogácsás Zsolt
Róka Eszter Lili
Sallai Lilla
Shamli Rafael
Simkó Boglárka
Simon Sára
Sipos Petra
Sütő Emese
Tamás Liliána
Tilhof Martin
Tiszai Anna
Tóth Melinda Eszter
Tóth Noel Manfréd
Varga Péter
Virányi Regina

 

10. A osztály

Osztályfőnök: Erdei Anikó

Név
Antal Flóra Csilla
Balogh Abigél
Balogh-Fehér Adrienn
Berényi Benedek
Bihari András
Biró Boglárka
Bodnár Panna
Both Barna Márton
Csonka Enikő
Fábián Balázs Dániel
Fodor Tamás
Gaál Bianka
Galyas Regina Mariann
Gavallér Ákos Endre
Gincsai Zoltán
Gunyecz Zoltán
Hoch Réka Éva
Hüse Míra
Karsai Réka
Katona Balázs
Kecskés Márton
Király Tibor
Laczi Zsanett
Lakatos Eszter Zita
Lázár István
Magyari Adél Dalma
Makai Amina Zsuzsanna
Marinka Fanni
Molnár Eszter Anna
Nagy Rebeka
Nagy Zsanett
Oláh Lilla
Pintér Zsófia Éva
Pócsik Kende
Smied Balázs
Szondi Lilla
Tóth Nóra

 

10. B osztály

Osztályfőnök: Dr. Takácsné Fazekas Julianna

Név
Arranz Buldain, Leire
Balla Boglárka
Borbély Anna
Bugarin-Horváth Luca
Czuczor Ramóna
Dankó Nóra Virág
Farkas Szilárd
Figeczky Ákos
Grexa Anna Margit
Győri Dorka
Hajdu Kamilla
Hajzer Antónia
Jakab Janka
Kelemen Tamás László
Klepács Klementina
Kovács Petra Kíra
Kun Zsófia Ibolya
Molnár Daniella
Molnár Panna
Neuzer Jázmin
Pócsi Petra
Rácz Boglárka
Remeczki Petra
Signorelli Marco Giacomo
Sipos Ivett Noémi
Somogyi Boglárka
Szabó Zorka
Szakács Linda
Számilik Maxim
Szegedi Nándor
Székely János
Széll Botond
Takács Panna
Talpas Kinga
Tilman Zalán
Tóth Vince Tamás

 

10. C osztály

Osztályfőnök: Eszenyi Viktória

Név
Balabás Mercédesz
Bálint Enikő
Balogh Konrád
Balogh Szabina Ágota
Dudás Lilla
Gál Orsolya
Gergely Zsanett
Kanyó Zoé
Kévés Szabolcs
Kiss Fanni Dorina
Kovács Hajnalka Lea
Kovács Kamilla Éva
Lázár Vanessza
Müller Fruzsina
Nagy Erik
Nagy Patrícia
Papik Zsuzsanna Alexandra
Pintér Amanda
Pócsi Patrik
Sándor Judit
Schwarzkopf Ywette
Sőrés Boglárka
Szakács Veronika
Szoták Bianka
Tóth Eszter Ágnes
Tóth Evelin
Tóth Kristóf
Tóth Olivér
Varga Alexandra
Varga Tamás
Zavanyi Gyula Endre

 

10. D osztály

Osztályfőnök: Sánta József

Név
Bodnár Lilla
Dajka Dóra Dzsesszika
Diószegi-Fikly Sára
Fazekas Csilla
Fricz Janka
Gavola Bálint
Gyurkó Bettina
Hankovszki Ingrid
Hankovszki Kamilla
Kereskényi Fanni
Kiss Virág
Kovács Dominika
Kovács Vivien
Krafcsik Bálint
Lázár Kristóf
Madura Kíra
Magyar Csanád
Markó Zsófi
Máté-Tóth Eszter
Papp Csenge
Péter Csenge
Petró Gitta
Révész Regina
Róka Gergely
Simon Gréta
Szabó Anna Katalin
Szabó Emese
Szabó Vivien Olgica
Szaniszló Boglárka
Szurovcsák Máté
Szűcs Natasa Mária
Terdik Melinda
Tóth Eliza
Tóth Nóra
Vágvölgyi János András
Várnagy Roland Krisztián
Varró Vivien
Vilman Márk

 

11. A osztály

Osztályfőnök: Hlavnya Emese

Név
Bakosi Anna
Békési Viktória
Blahuth István
Bodnár Panna Csenge
Borsodi Noémi
Gábri Anica Gréta
Gelegonya Dóra
Gera Anna Eszter
Girhiny Liza Viola
Greksza Attila
Győrfi Alexandra
Jenei Dóra
Jenei Jázmin
Kasza Bálint
Kéninger Ákos
Kiss Alexa Nóra
Kiss Gréta
Korányi Virág
Kósa Boglárka Lilla
Kőhegyi Zsolt
Laskai Írisz
Lovász Nikolett
Madzig Eszter
Magyar Balázs
Nagy Annamária Gréta
Nagy Evelin
Palicz Dániel
Rehó Máté
Szabó Anikó
Szabó Inez
Szalma Viktória Virág
Szegedi Szabolcs
Szilágyi Eszter
Tomasovszki Márton
Torres, Bruno
Törő Dominik Szabolcs
Trencsényi Rózsa
Vajda Liliána

 

11. B osztály

Osztályfőnök: Tisza Zsuzsanna

Név
Aranyosi Réka
Asztalos Antónia Ágnes
Barkóczi Eszter Mária
Barnóth Lili
Benkő Dávid
Bodnár Boglárka
Csernus Regő Ferenc
Dutkievicz Balázs
Ember Patrícia
Farkas Ákos
Garai Gabriella
Gégény Boglárka
Greksza Karina
Kiss Bianka Panna
Kiss Noémi
Kobzos Bogáta Kincső
Kovács Kevin
Kupferschmidt Attila
Lipkovics Tamás
Markos Milán
Mezei Marcell
Molnár Dóra
Molnár Enikő
Németh Botond Huba
Palsák Barbara
Sivadó Zita Dorottya
Somogyi Noémi
Suller Nikoletta
Szabó Bernadett
Szabó Krisztina
Szilágyi-Sável Márk
Szolanics Szandra
Szücs Adél Anna
Tisza Noémi
Tóth Dorottya
Tóth Zsombor
Turóczi Boglárka
Zsigó Zsálya Borbála

 

11. C osztály

Osztályfőnök: Fazekas József

Név
Balázsi Tímea
Barna Anna
Bartók Dominika
Bezdán Nándor
Csekk Tifani
Dancs Eugénia
Dzsubák Vivien
Fehér Evelin
Fogarasi Ramóna
Gilányi Alexandra
Grajczár Gréta
Hanyu Vivien Alexandra
Illés Gréta
Kovács Orsolya
Lábas Melinda
Lakatos Martin
Lázár Zsolt
Lipkovics Fanni
Mitró Kitti
Osztolykán Tímea
Pinkóczy Áron
Riegel Tamás Péter
Soltész Gréta
Soltész Kitti
Szegedi Viktória
Szekeres Dániel Gyula
Szilágyi Dániel Márk
Tóth Emese
Tóth Ervin Dániel
Varga Béla Dániel
Varga Viktória
Vass Andrea

 

11. D osztály

Osztályfőnök: Kanyuk János Szabolcs

Név
Ács Doroti
Áncsán Martin
Bakó Zsanett
Bálint Dániel
Bogár Tamás
Boros Kata
Bróthág Eszter
Bukovenszki Máté
Deák Sára
Dudás Boglárka
Farkas Bence
Gács Klaudia
Inzsöl Zsombor
Jászai Tamás
Juhász Eszter
Lengyel Gábor
Mencsik Levente
Nagy Gréta Dóra
Nagy Napsugár Sára
Németh Bence
Németh Bíborka
Pintér Nóra
Puskás Botond
Révész Laura
Rimóczy Máté László
Rusin Máté
Sárközi Veronika
Sipos Dorina Nikolett
Subert Janka
Tamás Tímea Terézia
Tar Benjámin Gergő
Torkos Lilla
Török Pál
Vass Beatrix
Vincze Gyöngyvér Boglárka
Virányi Márk

 

12. A osztály

Osztályfőnök: Soós Noémi

Név
Balogh Levente
Bartha Anikó
Béres Nikolett
Bertók Fanni
Bíró Dániel
Böszörményi Dóra Diána
Csepcsányi Máté
Fábián Dóra
Fürjész Emília
Kander Levente
Keczkó Dóra
Kovács Boglárka Laura
Kovács Máté
Kovács Tamás
Markó Gábor
Mátyás Lili
Mosolygó Milán László
Nagy Bence
Nagy Kinga Katalin
Nagy László
Nagy Nikolett
Nemes Péter
Palicz Ákos
Papp Bence
Párkányi Péter
Pócsi Zoltán
Reha Nikolett
Sitku Dorina
Szász Maja Boglárka
Szitanics Petra
Teschmayer Loránd
Torda Péter Mátyás
Tóth Csenge Virág
Zalatnay Gréta

 

12. B osztály

Osztályfőnök: Petrik Zoltán Tiborné

Név
Árokszállási Zalán
Bagoly Zsófia
Belus Fanni
Bodnár Beáta
Buczuj Balázs
Domina Dézi
Erdei Virág
Filep Júlia
Fürj Orsolya
Gallo, Benjamin
Hegyes Vivien
Horváth Denissza
Juhász Alexandra
Kassai Boglárka Dóra
Kecskeméti Kata
Kiss Gerda Nikolett
Kiss Tamara Beatrix
Kiss Virág
Kovács Fanni
Kovács Gábor
Leitner Panna
Major Áron Máté
Márton Alexandra
Nagy Szabolcs
Nagy Viktória Kíra
Páll Gábor
Pósán Zsófi
Pták Bence Soma
Szabó Virág
Szegedi Hanna
Szolanics Szabina
Szücs Diána
Tolnai Zétény
Tóth Zita
Vágner Netti
Vajda Milán
Virányi Boglárka

 

12. C osztály

Osztályfőnök: Németh Gyula

Név
Balázs Mercédesz
Bukta Kinga
Dankó Krisztián
Danó Edit
Drahos Elvira
Erdei Krisztina
Gilányi Alex
Gyulai Dorina
Horváth Bálint
Iski Krisztián
Kocsis Viktória
Laczai Natália Éva
Lajos Alexandra
Lakatos Levente
Markóczki Szabolcs István
Motkó Renátó Milán
Nyircsák Anna
Papp Dávid
Pető Roland
Ponczók Mariann
Somos Zsuzsanna Sára
Szabó Dorka
Szentpáli-Gavallér Hanna Hajnal
Takács Eszter Katalin
Tálas András
Tóth Dorina
Turán Márton Zoltán
Tyurin Alex
Vadászi Szabina
Varga Barbara Petra
Verő Mihály
Zámbori Johanna Dorina

 

12. D osztály

Osztályfőnök: Dr. Csapóné Kovács Erzsébet

Név
Balázs Dorina
Bánhidi Noémi
Bartha Lili
Bényei Enikő
Deák Marcell
Fehér Petra
Fekete Krisztina
Ferencz Kristóf Zsolt
Fodor Fanni
Furda Fruzsina
Gupcsa Alexandra
Hajdu Eszter
Ivanenko, Nadia
Jakab Luca
Kéninger Szabolcs
Kohut Zsanett
Kozák Mariann
Laskai Vanda
Mácsai Réka Maja
Mázsári Patrik Márk
Nácsa Gábor
Nagy Imola
Patvaros Anett
Rabatin Jácint Péter
Sitku Gréta Mercédesz
Szabó Levente
Szántai Róbert
Szanyi Boglárka
Szűcs Dóra
Tóth Dorina Daniella
Tóth Hanna
Trencsényi Bence
Valach Eszter Kamilla
Vastag Emese
Vilmányi Attila